Omron

Společnost Omron představuje nové průtokové (E8FC) a tlakové (EFPC) senzory pro kontrolu procesů IoT

Nové průtokové (E8FC) a tlakové (E8PC) senzory od společnosti Omron přinášejí novou generaci inovativních řešení na kontrolu průmyslových procesů, které používají různé kapaliny a plyny. Tyto nové senzory využívají jedinečnou technologii, která spočívá ve zdvojeném monitorování hlavních parametrů průtoku nebo tlaku. Navíc poskytují snímání teploty a mohou vás předem informovat o abnormalitách v procesech formou jasných vizuálních signálů. Na černobílém, snadno čitelném ukazateli můžete snadno odečítat parametry.

Senzory dokáží přenášet informace o stavu monitorovaného systému přes vysokorychlostní komunikační standard COM3 IO-Link a současně umí zjišťovat data a parametry pro účely samodiagnostiky.

Senzory E8FC/E8PC pro kontrolu průtoku a tlaku dále rozvíjejí náš „koncept vertikální integrace“, který umožňuje přenášet údaje o procesu z nejnižších úrovní automatizace až na nejvyšší a současně přenášet parametry nastavení z nejvyšší úrovně až na jednotlivé senzory.

Nové senzory E8FC lze využít v automobilovém průmyslu za účelem prevence náhlých zastavení a vad způsobených abnormalitami v chladicích kapalinách u formovacích a svařovacích strojů. Díky přesnému monitorování hydraulického tlaku lze nové senzory E8PC navíc využít k prevenci vad při lisování a zpracování u různých druhů lisů nebo CNC strojů či jiném pokročilém obrábění.

Tato technologie je vhodná nejen pro automobilový průmysl, ale i pro řadu dalších. Patří sem obory, ve kterých může jediná chyba či abnormalita vážně poškodit celý výrobní proces nebo konečný produkt. Nové senzory E8FC/E8PC lze využít jako efektivní řešení, které tyto druhy potíží dokáže předpovídat a předem vás na ně upozorní.

Podrobné informace o jednotlivých senzorech naleznete na těchto stránkách:

E8FC: https://industrial.omron.cz/cs/products/e8fc-flow-sensors
E8PC: https://industrial.omron.cz/cs/products/e8pc-pressure-sensors

Reader Enquiries

Omron
Omron Europe B.V.
Wegalaan 67-69
2132 JD Hoofddorp
Netherlands

+31 (0)23 568 13 00

www.industrial.omron.eu

@omroneurope

omron

omroneurope

omroneurope


Notes for Editors

O společnosti Omron

Společnost Omron Corporation je přední světovou společností v oboru automatizace, která své technologie snímání a řízení rozšiřuje do oborů komponentů pro řízení, elektronických součástí, automobilové elektroniky, sociální infrastruktury, zdravotnictví a životního prostředí. Společnost Omron byla založena v roce 1933, má přibližně 36 000 zaměstnanců a nabízí produkty a služby ve více než 117 regionech. Společnost Omron přispívá v oboru průmyslové automatizace k vytváření bohaté komunity poskytováním automatizačních a inovačních technologií pro výrobní procesy a podporou svých produktů a zákazníků. Podrobnější informace najdete na industrial.omron.eu.

Related images

 

Editorial enquiries

Marion Beekhuizen
Omron

+31 6 1133 7151

marion.beekhuizen@​eu.omron.com

Anouk Luykx
EMG

+31 164 317 017

aluykx@​emg-marcom.com

 

 

Share

 

More news from