Avery Dennison

Avery Dennison mianuje Hassana H. Rmaile'a Wiceprezesem i Dyrektorem Naczelnym działu materiałów do etykietowania i materiałów graficznych na Europę, Bliski Wschód i Afrykę północną

OEGSTGEEST, Holandia 4 maja, 2020 r. — Avery Dennison ogłasza awans Hassana H. Rmaile'a na stanowisko wiceprezesa i dyrektora naczelnego Działu materiałów do etykietowania i materiałów graficznych na Europę, Bliski Wschód i Afrykę Północną. Zastąpi on Jeroena Didericha, który został przeniesiony do USA, gdzie obejmie stanowisko wiceprezesa/dyrektora naczelnego Działu materiałów do etykietowania i materiałów graficznych na Amerykę Północną.

Na poprzednich stanowiskach Hassan stworzył długoterminową wizję w obszarze grafik i elementów odblaskowych oraz przyczynił się do osiągnięcia bardzo dobrych wyników w zakresie pionierskich działań związanych z badaniami i rozwojem w grupie. Hassan łączy umiejętność identyfikowania nowych, przełomowych rozwiązań ze zdolnością do zwiększania skuteczności i efektywności kosztowej naszej firmy. Doświadczenie, z którym Hassan obejmuje nowe stanowisko wraz z ambitnym podejściem i wiedzą naszych zespołów pomogą nam w dalszym umacnianiu naszej pozycji jako lidera globalnego w branży etykiet i grafik. Wkład Hassana odegra kluczową rolę w spełnianiu potrzeb naszych klientów na wszystkich frontach, tj. dostarczanie zaawansowanych materiałów, projektów, estetyki i technologii przy promowaniu wzmocnionego zrównoważonego rozwoju i obsługi klienta na najwyższym poziomie.

Hassan jest częścią kadry zarządzającej Avery Dennison od marca 2016 roku. Przedtem był wiceprezesem i dyrektorem naczelnym globalnego działu grafik i rozwiązań w zakresie elementów odblaskowych, a jeszcze przedtem sprawował stanowisko wiceprezesa ds. badań i rozwoju w dziale Innovation & Corporate Venturing. Hassan wróci do Holandii, aby objąć nowe stanowisko.

Reader Enquiries

Avery Dennison
Willem Einthovenstraat 11
2342 BH Oegstgeest
Netherlands
+31 85 000 2000
www.averydennison.com
avery-dennison

Notes for Editors

Informacje dotyczące firmy Avery Dennison

Avery Dennison (NYSE: AVY) to spółka z branży technologii i produkcji, specjalizująca się w projektowaniu oraz produkcji różnego rodzaju etykiet i materiałów funkcjonalnych. Produkty firmy, które są wykorzystywane w niemalże każdej znaczącej branży, obejmują materiały samoprzylepne, stosowane w etykietach i aplikacjach graficznych; taśmy i inne rozwiązania w zakresie klejenia do zastosowania w aplikacjach przemysłowych, medycznych i handlowych; metki, etykiety oraz zdobienia odzieży; a także rozwiązania w zakresie identyfikacji częstotliwości radiowej (RFID), mające zastosowanie w sprzedaży detalicznej odzieży oraz na innych rynkach. Spółka, która ma swoją siedzibę w Glendale w stanie Kalifornia, zatrudnia około 30 000 pracowników w ponad 50 krajach. W 2019 roku firma odnotowała sprzedaż na poziomie 7,1 miliardów dolarów. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.averydennison.com.

Related images

Avery Dennison mianuje Hassana H. Rmaile'a Wiceprezesem i Dyrektorem Naczelnym działu materiałów do etykietowania i materiałów graficznych na Europę, Bliski Wschód i Afrykę północną. (Zdjęcie: Avery Dennison, PR442)

 

Editorial enquiries

Marit Meelis
Avery Dennison

+31 6 15250493
marit.meelis@​eu.averydennison.com

Inka Finne
EMG

+31 164 317 019
ifinne@​emg-marcom.com

 

 

Share

 

More news from