Guardian

Nájdite to najvhodnejšie stavebné sklo za pár minút vďaka novému online vyhľadávaču produktov od spoločnosti Guardian Glass

Bertrange, Luxembursko, 29. november 2018 – Spoločnosť Guardian Glass Europe uviedla online vyhľadávač produktov, ktorý zákazníkom umožňuje rýchlo nájsť ten najvhodnejší produkt spoločnosti Guardian Glass pre ich projekt, s prihliadnutím na využitie a požiadavky na vzhľad a výkon.

Vyhľadávač produktov spoločnosti Guardian Glass môžu používať spracovávatelia skla, architekti, dizajnéri a výrobcovia obvodových plášťov budov a nájdu tak jednoducho, pomocou pár klikov, najvhodnejšie riešenie zo skla pre svoje projekty. Používatelia môžu rýchlo preskúmať estetické a funkčné možnosti produktov spoločnosti Guardian Glass a môžu si byť istí, že si vybrali riešenie, ktoré tiež spĺňa ostatné dôležité kritériá projektu, ako sú požiadavky na zásobovanie energiou a denné osvetlenie.

Navyše tento nástroj umožňuje používateľom vyhľadávať konkrétne produkty spoločnosti Guardian Glass podľa názvu alebo filtrovať ich vyhľadávanie výberom z množstva vlastností projektu a produktu: typu fasády, zloženia zasklenia, priepustnosti svetla, solárneho faktoru, farby a vonkajšieho odrazu.

Počas vyhľadávania podľa týchto vlastností sa používateľom na obrazovke prehľadne zobrazuje zoznam vyhovujúcich produktov s ich technickou špecifikáciou. Používatelia môžu tieto produkty rýchlo porovnať pomocou kritérií vyššie alebo podľa podrobnejších vlastností, ako je napr. solárny faktor, hodnota U, koeficient tienenia a vnútorný odraz.

V tejto fáze si môže používateľ zvoliť, či chce triediť zobrazené technické údaje podľa ešte podrobnejšieho zoznamu vlastností, ktorý obsahuje napr. údaje o ohybnosti skla, možnosti keramickej potlače alebo odporúčanom vhodnom parapete pre daný produkt.

Po porovnaní prehľadu produktov podľa ich vlastností môžu používatelia vybrať ten najvhodnejší produkt pre svoj projekt a vyexportovať výsledky do súboru pdf, ktorý potom môžu zdielať s kolegami.

Vyhľadávač výrobkov Guardian Product Selector je dostupný na https://specify-guardian-possibilities.com alebo www.guardian-possibilities.com.

Guardian Glass bude vystavovať svoje najnovšie inovácie, vrátane nového dynamického tienenia v nemeckom Mníchove na výstave BAU, v Hale C, stánok 308 v termíne 14.- 19. január 2019. V prípade záujmu o bližšie informácie či osobné stretnutie s odborníkom Guardian Glass, prosím navštívte www.guardianatbau.com.

Reader Enquiries

Guardian Glass
19, Rue du Puits Romain
L-9070 Bertrange
Luxembourg

+352 28 111 000

info.europe@​guardian.com

www.guardian.com

@guardianglasseu

guardian-glass-europe

Guardian.Industries

GuardianIndustriesTV

guardianglasseurope


Notes for Editors

Guardian Glass

Guardian Glass, hlavná obchodná jednotka spoločnosti Guardian Industries, je jedným z najväčších výrobcov produktov z plaveného, povrchovo upraveného a spracovaného skla na svete. Vo svojich 25 závodoch na výrobu plaveného skla po celom svete produkuje spoločnosť Guardian Glass vysokokvalitné sklo určené na použitie v exteriérových (obchodných aj obytných) a interiérových architektonických projektoch, ako aj v oblasti dopravy a technických výrobkov. Sklo od spoločnosti Guardian Glass môžeme nájsť v domoch, kanceláriách, autách a na niektorých najznámejších architektonických pamätihodnostiach. Vedecko-technologické centrum spoločnosti Guardian Glass Science & Technology Center nepretržite pracuje na vytváraní nových sklenených výrobkov a riešení a využíva pritom tú najpokročilejšiu technológiu s cieľom pomôcť zákazníkom vidieť, čo je možnéSee what’s possible®. Navštívte stránky guardianglass.com.

Guardian Industries

Guardian Industries, spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou a sídlom v Auburn Hills v Michigane, zamestnáva približne 18 000 ľudí a prevádzkuje zariadenia v Severnej Amerike, Európe, Južnej Amerike, Afrike, na Blízkom východe a v Ázii. Jednotlivé podniky spoločnosti Guardian vyrábajú vysokokvalitné výrobky z plaveného, povrchovo upraveného a konštrukčného skla pre použitie v architektonických a rezidenčných priestoroch, v interiéri, pri preprave a na technické aplikácie, chrómované a lakované plastové komponenty vysokej kvality pre automobilový priemysel a obchodné prepravné spoločnosti. Víziou spoločnosti Guardian je vytvárať pre zákazníkov a spoločnosť hodnoty prostredníctvom neustálych inovácií a s využitím menšieho množstva zdrojov. Guardian je dcérska spoločnosť v úplnom vlastníctve skupiny Koch Industries, Inc. Navštívte stránku guardian.com.

Related images

 

 

Editorial enquiries

Sophie Weckx
Guardian Glass

+352 28 111 210

sweckx@​guardian.com

Siria Nielsen
EMG

+31 164 317 036

snielsen@​emg-marcom.com

@siriajonna

 

 

Share

 

More news from