Avery Dennison

Pokaz 'świat nauki' Avery Dennison ma na celu zaprezentowanie przełomowej technologii na targach Labelexpo Europe 2019

OEGSTGEEST, Holandia 27 sierpnia, 2019 r.— Osoby odwiedzające targi Labelexpo Europe 2019 jako pierwsze zapoznają się z najnowszą przełomową technologią Avery Dennison, która zostania zaprezentowana na pokazie na targach Expo w Belgii w dniach 24-27 września.

"Dzięki długotrwałemu zaangażowaniu i inwestycjom firmy w materiałoznawstwo oraz BiR możemy wprowadzić na rynek przełomowe rozwiązanie w dziedzinie klejów", powiedział Jeroen Diderich, wiceprezes i dyrektor generalny działu Label and Graphic Materials Europe.

Więcej informacji na temat tej innowacji zostanie ujawnionych podczas pokazu. Według Didericha jest to jedna z wielu ekscytujących innowacji, które zostaną przedstawione w ramach obszaru tematycznego Zmieniamy świat materiałów.

'Świat nauki' to okazja do spotkania z wiodącymi pionierami w obszarze BiR i ekspertami technicznymi. Podczas pokazu będzie się można dowiedzieć więcej o naszych nowych rozwiązaniach w zakresie materiałów, a także o kolejnej przełomowej technologii produktów, która zostanie przedstawiona podczas pokazu", powiedział Diderich. Pokaz będzie się składał z czterech obszarów tematycznych, tj.: Zrównoważony świat, Połączony świat czy Świat wyobraźni.

Świat nauki będzie obejmował innowacje zaprojektowane z myślą o rozszerzaniu możliwości biznesowych dla producentów, tj.:

  • Portfolio motoryzacyjne - oferujące kompletny i zatwierdzony przez producentów OEM asortyment produktów; obejmujące kluczowe trendy, tj. pojazdy elektryczne czy obniżanie masy pojazdów; odznaczające się niską minimalną ilością zmówienia oraz szybkim czasem realizacji. Plus wiedza i sprzęt, który przyspiesza, ułatwia i pomaga w zapewnieniu kwalifikacji.
  • Klej w łańcuchu chłodniczym - obejmuje pierwszy w branży klej Avery Dennison, który może być stosowany w temperaturach o wartości -50 °C i który mocno się trzyma w temperaturze nawet do -196 °C. Klej chroni jakość produktów farmaceutycznych i tkanek ludzkich poprzez obniżenie potrzeby zmian temperatury, ograniczając straty i margines błędu dzięki zapewnieniu, że etykiety identyfikacyjne pozostaną na miejscu.
  • Luminescencyjna powłoka - do etykiet farmaceutycznych, której nie można przegapić. Powłoka wierzchnia oferuje luminescencję wykrywaną przez promieniowanie UV w dowolnych klejach i foliowych materiałach wierzchnich Avery Dennison, ułatwiając wykrywanie na wszystkich podłożach poprzez wybór koloru niebieskiego, czerwonego lub żółtego. Producenci mogą nabyć folie luminescencyjne z powłoką wierzchnią z dowolnym klejem lub materiałem wierzchnim, unikając złożoności związanej z dodawaniem lakieru na prasę. Ta przełomowa powłoka wierzchnia umożliwia również ochronę marki na etykiecie.

Te oraz inne innowacje, które mają zostać wprowadzone przez Avery Dennison, zostały zaprojektowane z myślą o napędzaniu wzrostu producentów etykiet i spełniają wymogi obowiązujące w branży farmaceutycznej i motoryzacyjnej, a także standardy określone w najnowszych przepisach UE. "Konkurencja nadal rośnie, więc nasze materiały oferują nowe możliwości biznesowe oraz dobry wynik końcowy dla klientów," powiedział Diderich. "Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty i rozwiązania wzmacniały wydajność i ograniczały wpływ na środowisko, wspierając jednocześnie rozwój. O to właśnie chodzi w haśle 'Zmieniamy świat materiałów'."

Na temat wyżej wymienionych produktów będzie można porozmawiać z przedstawicielami Avery Dennison na stoisku #A31 w Hali wystawowej 5. Więcej informacji można uzyskać na stronie label.averydennison.com/labelexpo.

Reader Enquiries

Avery Dennison
Label and Packaging Materials
Willem Einthovenstraat 11
2342 BH Oegstgeest
Netherlands
+31 85 000 2000
www.averydennison.com
@lpm_eu
avery-dennison-label-and-packaging-materials
AveryDennisonCorporation

Notes for Editors

Avery Dennison

Avery Dennison Corporation (NYSE: AVY) to firma działająca w obszarze materiałoznawstwa i produkcji, specjalizująca się w projektowaniu i produkowaniu różnego rodzaju etykiet i materiałów funkcjonalnych. Produkty firmy, które są stosowane w niemal każdej branży, obejmują samoprzylepne materiały do zastosowania w etykietach i aplikacjach graficznych, taśmy i inne rozwiązania w zakresie połączeń klejowych do zastosowania w branży przemysłowej, medycznej i detalicznej, oznaczenia, etykiety i ozdoby odzieży, a także rozwiązania w zakresie identyfikacji radiowej (RFID) wykorzystywane na rynku odzieży orz na innych rynkach. Firma posiada siedzibę w Glendale w stanie Kalifornia i zatrudnia około 30 000 pracowników w ponad 50 krajach. W 2018 roku firma odnotowała sprzedaż na poziomie 7,2 miliarda dolarów. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.averydennison.com.

Related images

 

Editorial enquiries

Marit Meelis
Avery Dennison

+31 6 15250493
marit.meelis@​eu.averydennison.com

Inka Finne
EMG

+31 164 317 019
ifinne@​emg-marcom.com

 

 

Share

 

More news from