Orpic

Orpic yeni bir standart belirliyor - yeni nesil, yüksek kalite ısıl şekillendirme Luban gradını piyasaya sürüyor

Oman Oil Refineries and Petroleum Industries Şirketi (Orpic), şeffaf ısıl şekillendirilmiş bardaklar, tepsiler ve kapların hem toplam performansını hem de verimliliğini arttıracak olan Luban HP1151K adlı yeni bir ısıl şekillendirme gradını piyasaya sürdü. Yeni Polipropilen ısıl şekillendirme gradı, Milliken'ın çekirdekleştirici yeniliği Hyperform® HPN-600ei'ye dayanmaktadır. Yeni grad (Luban HP1151K), Umman Kongre ve Sergi Merkezinde gerçekleşecek 5. Umman Plastik Sergisi 2018'de tanıtılacak.

Orpic'in Luban HP1151K ürünü, yüksek netlik ve estetik ile ısıl şekillendirilmiş ürünler için yeni bir üstün boyutsal kararlılık seviyesini bir araya getirir. Luban HP1151K, besin ambalajı ve ev tipi saklama çözümleri sektörüne saf, yüksek kalite PP'de yeni bir standart sunmak için mevcut olan en son teknolojiye dayalıdır.

Üretilebilecek malların sayısını arttırabilmenin dışında, yüksek kalitede nihai ürünler iyi bir istifleme performansı sağlar. Dönüştürücüler için çok önemli verimlilik faydalarına ek olarak, belirgin ürün kalitesi ve tutarlılık avantajlarına açılan geniş bir işlem penceresi de sunar.

Ayrıca, diğer malzemelerle kıyaslandığında hafif olan PP kullanmasının nedeni, bu ürün çevre ve taşıma konularında optimum avantajları beraberinde getirir.

Polymer, Orpic Genel Müdürü Gilles Rochas: “Ürün iyi bir reçine bazına sahiptir ve şimdiye dek gerçekleştirilen testler başarılı olmuştur. Luban HP1151K, üründeki bulanıklığı azaltır ve de berraklık ve parlaklığı arttırır. HP1151K'nın tanıtılmasından sonra, bu yüksek kalite ürünün Ummanlı ve uluslararası ambalaj müşterilerine bir yandan çok yönlü verimlilik gelişmeleri sağlarken diğer yandan daha az fire sayesinde daha iyi sonuçlar elde etme ve döngü sürelerini azaltma fırsatı sunacağından eminiz.”

Hyperform HPN-600ei, Luban HP1151K'yı besin uygulamaları için uygun kılan şekilde, bulaşma riski barındırmayan iyi organoleptikler sağlar.

Bu muhteşem yüksek kalite ürün hakkında daha fazla bilgi almak ve ürünü doğrudan görmek için OmanPlast 2018'deki standımızı ziyaret ediniz.

Reader Enquiries

Orpic
Orpic Polymer Marketing
P.O Box 3568, P.C 112
Muscat, Sultanate of Oman
Oman

+968 2210 7774

polymers@​orpic.om

www.orpic.om

@orpicgroup

orpic

Orpic

OrpicCommunication


Notes for Editors

Orpic hakkında:

Orpic (Oman Oil Refineries and Petroleum Industries Şirketi SAOC), Umman'ın en büyük şirketlerinden ve Ortadoğu petrol sanayinin en hızlı büyüyen işletmelerinden biridir. Orpic'in Sahar ve Maskat'taki Rafinerilerinin yanı sıra yine Sahar'daki Aromatikler ve Polipropilen tesisleri Umman'a ve dünyaya yakıt, kimyasallar, plastikler ve diğer petrol ürünlerini temin eder. Orpic, şirketin Umman Petrol ve Gaz kaynaklarına değer katma stratejisi doğrultusunda, Umman ve uluslararası piyasaların ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmek için üç stratejik büyüme projesi [Maskat Sahar Ürün Boru Hattı (MSPP - 2017), Sahar Rafineri Geliştirme Projesi (SRIP - 2016) ve Liwa Plastik Sanayileri Tesisi (LPIC - 2020)] başlatmıştır. Daha fazla bilgi için www.orpic.om adresini ziyaret ediniz.

Related images

 

Editorial enquiries

Shaima Al Aufi
Engagement Work Stream Leader
Orpic

+968 99335732

shaima.alaufi@​orpic.com

Josina van der Velden
EMG

+31 164 317 014

jvandervelden@​emg-marcom.com

 

Also available in

 

Share

 

More news from